Kim jestem? Czym się zajmuję?

Jestem dość nietypowym lektorem, ponieważ dla mnie najważniejsza jest praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka. Dlatego też podczas zajęć ogromą uwagę zwracam na to, by mój student/studentka mówił/a jak najwięcej.

Tutaj zamieszczam link do artykułu w języku angielskim, który wyjaśnia kim jestem i ale o co chodzi…. https://blueskyproject.com.pl/2024/01/10/wait-a-minute-magdalena-who-are-you-what-do-you-do-on-a-regular-basis/

Dla mnie najważniejsze jest to, by pomóc osobom uczącym się przełamać bariery w mówieniu. Niezależnie od tego czy pracuję z przedsiębiorcą, studentem czy pracownikiem korporacji zawsze w pierwszej kolejności stawiam na podwyższenie kompetencji związanych z  płynniejszym mówieniem w tym obcym języku. Tak gramatyka też jest ważna, natomiast robię co w mojej mocy, by stanowiła ona tylko około 10%-15% zajęć, ponieważ widzę jak ogromną radość sprawia studentom przełamanie pierwszych barier w mówieniu. Oczywiście, dostarczam przy tym moje własne kompedium gramatyczne oraz ćwiczenia napisane  także przeze mnie, aby osoba ucząca się miała solidne podstawy. Gramatyka jest, ale to konwersacje stanowią około 85% zajęć.

 

Business English. Converse with Mags

O lektorze

Magdalena zdobyła sporo doświadczenia zawodowego w różnych branżach. Dzięki temu potrafi w ciekawy sposób przygotować i później poprowadzć zajęcia. 

Zagadnienia z zakresu ekonomii, zarządzania i przedsiębirczości nie są jej obce.

Konwersacje, które prowadzi są na tzw. głębszym poziomie niż typowe zajęcia z zakresu Business English, które często są organizowane według wcześniej ustalonego szablonu.

Spore doświadczenie zawodowe w różnych firmach międzynaordowych oraz fakt ukończenia jednej z amerykańskich uczelni (Clark Univerity) przyczyniają się do tego, że indywidualne konwersacje z poszczególnymi osobami są bardzo owocne i przynoszą wymierne korzyści.

Ostatnio rozpoczęłam nową serię nagrań z cyklu: ”Jak pomogłam moim klientkom/klientom” Jeśli jesteś ciekawa/y w jaki sposób pomagam innym osobom w osiągnięciu ich celów, zapraszam do obejrzenia filmów:

Część 1. https://youtu.be/aBHE75BXHBc?si=praKhU017awBzc-p

Jeśli nie masz dostęu do You Tube, wówczas zapraszam do obejrzenia tego filmu na Instagramie: https://www.instagram.com/p/C2lVusZthiL/ lub na Tik Toku: https://www.tiktok.com/@business.conversations/video/7328562434334035233

Część 2. In progress/w trakcie tworzenia

***

Opinie:

Tutaj można przeczytać opinie osób, które brały udział w moich zajęciach. Tylko i wyłącznie zalogowani użytkownicy portalu e-korepetycje.net, którzy faktycznie mieli ze mną zajęcia mogli napisać te referencje/opinie o tym, w jaki sposób przygotowuję się do zajęć i w jaki sposób je prowadzę. Niektóre z tych opinii można przeczytać poniżej.

Magdalena*** (Jedna ze studentek, która potrzebowała podszkolić język angelski ze względu na fakt, iż pracuje w jednej z międzynarodowych firm – branża: finanse)

Polecam zajecia z Magdą. Jest bardzo zaangażowaną lektorką, zawsze dobrze przygotowaną. Ja uczęszczałam na zajecia z Business English. Na lekcjach poruszana jest różna tematyka, w zależności od aktualnych potrzeb. Dla mnie ważne było to aby moc przygotowywac się przed prezentacjami w języku angielskim które potrzebylne mi były w pracy. Magda bardzo pomogła mi dobrze przećwiczyć wymowę każdego słowa, sprawdziła prezentacje pod kątem językowym i stylistycznym i dodała odwagi 🙂 jestem bardzo wdzieczna za te zajecia ponieważ pomogły mi w dalszej pracy, a lepszy poziom angielskiego pomógł w awansie 🙂 Uzupełniłam potrzebne słownictwo,  usystematyzowalam gramatykę i przestałam bać się mówić. Polecam

Karolina

Serdecznie polecam zajęcia z Magdą !. Miałam około 2/3 miesiące do przygotowania się do egzaminu B2 , gdzie mój poziom znajomości angielskiego był na prawdę słaby… Byłam święcie przekonana, że nie uda mi się zaliczyć egzaminu oraz że będę na 100 % pisać poprawka we wrześniu. Jednak dzięki zajęciom, dostosowanych do mojego poziomu a równocześnie do poziomu egzaminu, ZDAŁAM pisemny na 4 A ustny na 5, gdzie nawet mój wykładowca był zaskoczony moimi umiejętnościami, ponieważ tak jak wcześniej napisałam nie byłam orłem z angielskiego :). Rzeczywiście Magda jest wymagająca, jednakże warto dostosować się do jej zasad , wskazówek ( które są na prawde cenne i dzięki nim łatwiej się można wielu rzeczy nauczyć 🙂 ) i sumiennie przygotowywać się do zajęć, ponieważ później widać tego rezultaty !! :). Jeszcze raz na prawdę polecam! 🙂

Anastazja

Wszystkim, którzy szukają oddanego swojej pracy i wymagającego nauczyciela szczerze polecam Magdę 🙂 W ciągu 10-ciu miesięcy przygotowała mnie do egzaminu na studiach na poziomie B2 (zaczynałam zupełnie od podstaw) oraz do sprawnej komunikacji w języku angielskim. Magda była zawsze sumiennie przygotowana do zajęć, z mnóstwem pomocy naukowych. Zdecydowanie mogę zgodzić się z tym, że po jej zajęciach “przełamywane” są bariery językowe. Magda uczy komunikować się w języku angielskim nawet przy ograniczonym słownictwie. Polecam!

Magdalena

Magda to profesjonalna, zaangażowana i wymagająca nauczycielka. Zawsze świetnie przygotowana do zajęć. Lekcje prowadzone są różnorodnie i ciekawie, na bieżąco dostosowywane do potrzeb ucznia. Do Magdy zgłosiłam się z myślą o zmianie pracy. Dzięki jej doświadczeniu udało mi się napisać profesjonalne CV w języku angielskim i przygotować do rozmowy o pracę. Magda pokazała mi jak przejść przez proces rekrutacyjny w języku angielskim, jak zaprezentować swoje kwalifikacje zawodowe żeby wyróżnić się na tle innych kandydatów oraz jak umiejętnie poradzić sobie z trudnymi pytaniami podczas rozmowy o pracę. Polecam!

Patrycja

Bardzo polecam zajęcia z Panią Magdą, to wymagająca osoba więc na efekty nie trzeba czekać długo. Dzięki tym zajęciom wreszcie wiem kiedy użyć jakiego czasu. Nikt do tej pory mi tego tak prosto nie wyjaśnił. Na zajęciach nie uczy się tylko języka, ale też sposobów na efektywną naukę. Dzięki temu postępy są zauważalne bardzo szybko, a o to właśnie chodzi. Warto !

Beata

Najlepsza! Naprawdę szczerze polecam Panią Magdę. Zdecydowanie najlepiej przygotowana do zajęć. Nie prowadzi nudnych zajęć z podręczników, skupia się na poprawnym mówieniu. Zwraca uwagę na szczegóły i swoje zajęcia dostosowuje do każdego z osobna. Ja miałam okazję poznać Panią Magdę gdy zaczęłam nową pracę w branży modowej. Ogromnym plusem jest fakt, że Pani Magda (poza oczywiście doskonałym angielskim biznesowym) ma bardzo szeroką wiedzę na każdy temat, dlatego potrafi porozmawiać o wszystkim. Poza tematami związanymi z biznesowym angielskim mogłyśmy dużo czasu poświęcić na rozmowę o modzie, tekstyliach, grafice i sprzęcie komputerowym. Sprawiło to, że czułam się nie tylko pewniej w rozmowie z obcokrajowcami, ale przede wszystkim dużo łatwiej było mi odnaleźć się w pracy. Nauka z panią Magda to naprawdę przyjemna, skuteczna i przynosząca rezultaty sprawa. Nawet fakt, że są to wymagające zajęcia nie odstrasza, a tylko motywuje takich leniuszków jak ja :).
Jeszcze raz polecam!

Mariusz

Do Pani Magdy trafiłem z polecenia. Miałem problemy z zaliczeniem egzaminu z języka angielskiego na Politechnice Łódzkiej na poziomie B2 – ustny i pisemny. Już myślałem, że moja sytuacja jest beznadziejna i nigdy nie uda mi się zaliczyć tego egzaminu. Pewnego dnia dowiedziałem się, że moja koleżanka, która również miała problemy z tym egzaminem po zajęciach z Panią Magdą zaliczyła go bez problemu. Postanowiłem, że może i ja spróbuje. Okazało się, że to była bardzo dobra decyzja. Pani Magda to bardzo dobra lektorka. Ma doskonałe metody nauczania. Każde zajęcia są przygotowane od A-Z. Nie ma tutaj przypadku. Widać jej duże doświadczenie oraz zaangażowanie w swoją pracę. Wszystkim, którzy chcą podszkolić swój angielski oraz przygotować się do różnego rodzaju egzaminów z języka angielskiego serdecznie polecam Panią Magdę. Dzięki jej metodom i systematycznej pracy udało mi się osiągnąć mój cel  – zdałem egzamin pisemny i ustny w pierwszych terminach. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie miłą atmosferę na zajęciach oraz pełen profesjonali

Magdalena

Panią Magdę znalazłam na stronie z korepetycjami. Potrzebowałam w dość krótkim czasie przygotować się do egzaminu B2 na Politechnice Łódzkiej ponieważ do tej pory wszystkie próbne egzaminy kończyły się porażką. Chodziłam do Pani Magdy przez ok 3 miesiące- pierwszy miesiąc raz w tygodniu następne dwa po dwa razy. Dzięki tym zajęciom udało mi się pozytywnie zdać egzamin i to za pierwszym prawdziwym podejściem (poza rzecz jasna próbnymi, o których wspominałam wcześniej).
Pani Magda zawsze była przygotowana na zajęciach, miała mnóstwo przydatnych materiałów i sprawiła, że przestałam się bać odezwać tylko zaczęłam próbować. Mobilizowała do nauki i pokazała jak efektywnie uczyć się z fiszek. Na zajęciach panowała przyjazna atmosfera. Polecam serdecznie

Monika

Pani Magda jest wymagająca, warto dostosować się do wskazówek i sumiennie przygotowywać się do zajęć, ponieważ później widać tego efekty. Dzięki tym zajęciom zdałam egzamin na poziomie B2 pisemny i ustny. Na każdych zajęciach jest dużo materiałów, które pomagają w nauce. Polecam.

 

Aneta

Zdecydowanie polecam lekcję z Panią Magdą. Nauka języka zawsze szła mi opornie, jednak przy pomocy Pani Magdy udało mi się w kilka miesięcy przygotować do egzaminu na studiach na poziomie B2+. Dużo wymaga, ale sama również jest doskonale przygotowana na każde zajęcia. Dostosowuje czas, poziom i szybkość nauki do indywidualnych potrzeb ucznia. Lekcje odbywają się w przyjaznej i miłej atmosferze. Pomimo wielu lat nauki dopiero po zajęciach z Panią Magdą zaczęłam używać języka w praktyce, bez stresu i krępowania się. Szczerze polecam i z chęcią sama powrócę jak tylko znajdę trochę wolnego czasu.;)