Under construction/Sklep jest w budowie. Na razie nie jest możliwy jakikolwiek zakup.

Z chwilą uruchomienia sklepu – sprzedaż elektronicznych książek, e-book’ów na stronie pojawi się także regulamin dotyczący sprzedaży produktów elektronicznych.

Na tą chwilę strona www pełni tylko funkcję informacyjna – obecnie nie jest prowadzona sprzedaż przez sklep internetowy.

 
 
Ważna informacja związana z kwestiami administracyjno-logistycznymi: Zajęcia indywidualne nie są sprzedawane w ramach sklepu internetowego. Jeżeli chciałabyś/chciałbyś uczestniczyć w zajęciach indywidualnych prowadzonych przeze mnie, to skontaktuj się ze mną poprzez e-mail: blueproject.mags@wp.pl Zajęć indywidualnych nie ma w sklepie internetowym z uwagi, na fakt, że zanim lektor podejmie współpracę z osobą X czy Y, to najpierw przeprowadza rozmowę telefoniczną czy poprzez komunikator taki jak Skype/Messenger/Google Meet {Duo}, by dowiedzieć się czy jest w stanie danej osobie pomóc. Dodatkowo, istotne jest to, by uniknąć sytuacji, w której ktoś wykupiłby zajęcia i/lub pakiet zajęć w sklepie internetowym, a okazałoby się, że nie ma np. dogodnych terminów (np. we wtorki i czwartki po godzinie 17) / Dopiero po przeprowadzeniu pierwszej rozmowy telefonicznej, lektor podejmuje decyzję o przesłaniu informacji dotyczących płatności za zajęcia – płatność jest tylko w formie elektronicznej, w formie przelewu on-line.