Chciałabyś/chciałbyś przygotować się lepiej do pracy w dziale Human Resources w polskiej i/lub międzynarodwej firmie? 

Chciałabyś/chciałbyś pracować np. jako rekruterka/rekruter w jednej z międzynarodowych firm? 

Chciałabyś/chciałbyś brać aktywny udział np. w organizowaniu konferencji, szkoleń, zagranicznych delegacji dla pracowników organizacji x, ale nie znasz jeszcze dobrze języka angielskiego? 

Jeżeli tak, to zapraszam na zajęcia ze mną. 

Pomogę Tobie przełamać bariery w mówieniu po angielsku (m.in. poprzez ciekawe case studies czyli przypadki biznesowe różnych firm).

Dodatkowo nauczę Ciebie w jaki sposób można przeprowadzić rozmowę o pracę w języku angielskim, tak abyś czuła się/czuł się bardziej komfortowo w swojej nowej pracy (podczas zajęć przeprowadzam przykładowe symulacje pytań mniej i bardziej standardowych). Wszystko po to, abyś potrafiła/potrafił jak najlepiej użyć swoje umiejętności w praktyce.

W ramach zajęć pomogę Tobie przygotować także co najmniej dwa listy motywacyjne i CV/Resume, abyś czuła/czuł, że z przygotowaniami do pracy w dziale Human Resources idziesz do przodu.

Z jakich elementów składają się zajęcia w formie warsztatów?

 

PŁYNNOŚĆ W MÓWIENIU PO ANGIELSKU - pierwsze kroki w przełamaniu barier w mówieniu

Podczas zajęć przełamiesz bariery związane z mówieniem po angielsku i tym samym uzyskasz większą pewność siebie, która jest niezbędna podczas rozmowy o pracę i także później podczas wykonywania obowiązków w firmie XYZ. / Zajęcia zaczynamy od prostszych, ale równie ważnych  tematów, by pomóc Tobie wejść w rytm systematycznej i efektywnej nauki języka obcego. /Tak, są to zajęcia indywidualne.

CASE STUDIES - nauka na konkretach

Przykładowe case studies* konkretnych firm, które dotyczą kwestii Human Resources, by dana studentka/student mógł zobaczyć jak w praktyce radzą sobie poszczególne firmy jeżeli chodzi o kwestie kadrowe. *Te case studies są także źródłem wartościowych słówek z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi począwszy od zarządzania w sytuacjach kryzysowych skończywszy na cross-cultural human resources management (zarządzanie zespołami, w których są pracownicy z różnych krajów i kultur).  Celem case studies jest konkretne rozgadanie się w języku angielskim, użycie słownictwa z zakresu HR w praktyce oraz … zastosowanie najprostszych i najważniejszych czasów oraz okresów warunkowych, by umieć użyć czas teraźniejszy, przeszły, przyszły w praktyce.

Poszerzenie SŁOWNICTWA - metody szybszego zapamietywania słów i wyrażeń

Poszerzysz zasób słów z dziedziny   Human Resources, by czuć się pewniej i bardziej komfortowo podczas rozmowy o pracę oraz w trakcie wykonywania swoich obowiązków.

Poznasz także metody, dzięki którym nauczysz się lepiej przyswajać wiedzę, by nauka słówek i wyrażeń sprawiała Tobie przyjemność, by nauka nie była trudnym i przykrym obowiązkiem a ciekawą przygodą.

MOJE WŁASNE E-BOOKI  DOTYCZĄCE HUMAN RESOURCES 

CZYLI NAUKA Z CYKLU: WARTO CZERPAĆ WIEDZĘ OD PRAKTYKÓW

Konkretna wiedza z zakresu Human Resources – Przekazuję w Twoje ręce e-booki, które sama napisałam. Te książki w formie elektronicznej są źródłem wiedzy jeżeli chodzi o słownictwo oraz o przykładowe pytania  zadawane podczas rozmowy o pracę.  Moje autorskie e-booki czyli pomogą Tobie w przyszłej pracy tworzyć własne pytania, które chciałabyś/chciałbyś zadawać kandydatom starającym się o pracę. Dodatkowo dzięki tym moim materiałom zobaczysz w jaki sposób możesz zacząć przygotowywać się do swojej własnej rozmowy rekrutacyjnej. * uwaga: podawane przeze mnie odpowiedzi na poszczególne pytania rekrutacyjne są tylko i wyłącznie przykładowe. Każdy z nas jest inny, w związku z tym przygotowane przeze mnie materiały stanowią jedynie bazę do pracy nad Twoimi własnymi odpowiedziami.  

E-book: ''Your advanatages and disadvantages'' czyli Opowiedz ze szczegółami jakie są twoje mocne oraz słabe strony

Ten e-book to nic innego jak konkret, który zawiera dużo ciekawych przykładów z uzasadnieniem. E-book zawiera całe 4 strony z ważnym słownictwem oraz z całymi zdaniami tak bardzo potrzebymi podczas rozmowy rekrutacyjnej. ‘‘Jak mówić o wadach i zaletach podczas rozmowy o pracę?’‘ Jest to jedno z najważnijeszych pytań zadawanych na rozmowie rekrutacyjnej. Podczas zajęć lektor zwraca w związku z tym szczególną uwagę m.in. na wymowę słówek, ponieważ dzięki temu osoba ucząca się uzyska lepszą pewnoć siebie oraz płynność w mówieniu po angielsku.

E-book: "Forged signature'' czyli ''Sfałszowany podpis''

E-book pt: ”Sfałszowany podpis to bardzo ciekawy materiał, dzięki któremu osoba ucząca się uczy się jak odpowiadać na trudniejsze pytania. Ten e-book to niezbędne słówka oraz nawiązanie do II okresu warunkowgo, by przećwiczyć odpowiadanie na pytania czysto hipoteteyczne z cyklu: ”Pracowniku, co byś zrobił gdyby …..” Tego typu pytania bardzo często pojawiają się na rozmowie o pracę. Dlatego też warto zadbać tutaj na płynność i merytorykę wypowiedzi.

E-BOOK "Jak mówić o swoich obowiązkach w pracy?''

E-book Jak mówić o swoich obowiązkach w pracy 

Ten e-book zawiera konkretne zdania dotyczące obowiązków w danej firmie. (W zależności od potrzeb ogarniamy obwiązki w poprzedniej pracy, obecnej oraz staramy się odpowiedzieć na jedno z pytań podczas rozmowy  o pracę, które często brzmi w następujący sposób: “Jak wyobraża Pani/Pan sobie pracę na danym stanowisku pracy?”

 

E-book: ''Jak mówić o kreatywności czyli o tzw. Think out of the box'' jeśli twoja branża tego wymaga

E-book: “Jak mówić o zagadnieniach dotyczących  kreatywności podczas rozmowy o pracę?” W tej elektronicznej książce zawarte są konkretne przykłady, po to by pomóc osobie uczącej się pokazać o co tak naprawdę chodzi, gdy ktoś zadaje nam to pytanie podczas rozmowy rekrutacyjnej. Materiały są tak przygotowane, by osoba ucząca się miała przestrzeń, by  zastanowić się nad jej/jego własnymi przykładami dotyczącymi kreatywności. Lektor pomaga tutaj lepiej sformuować przykładowe odpowiedzi, lektor pomaga studentowi znaleźć przykłady kreatywności dotyczące jego/jej branży.

Dodatkowo e-book ma posłużyć jako narzędzie do płynniejszego mówienia oraz do uświadomienia osobie uczącej się, że tutaj także używamy czasów przeszłych (np. Past Progressive, Past Simple) oraz okresów warunkowych (np. III warunek w zdaniach typu: Gdybyśmy wtedy tego nie zaplanowali, to ….)

E-BOOK: "Teamwork czyli zgadnienia dotyczące pracy zespołowej''

Jeden z ciekawszych tematów, dzięki któremu poznamy przykłady kilka firm, które zmagają się z efektywnym zarządzaniem zasobami ludzkimi pod kątem pracy zespołowej. Podczas zajęć poznasz także słówka i wyrażenia związane z tą tematyką. Dzięki tym zajęciom będziesz mógł/mogła zweryfikować jakiego rodzaju pracownikiem/managerem/dyrektorem jesteś: czy osobą, która bardziej nadaje się do pracy w zespole czy też osobą, która ma większe predyspozycje do pracy indywidualnej – podczas konwersacji podaję także różnego rodzaju testy, dzięki którym będziesz mógł/a pomyśleć czy jesteś teamworker czy może osobą, która woli pracę indywidyalną.

E-book: Różne metody Zarządzania sobą w czasie

Dzięki tej elektronicznej książce dowiesz się co mzżna zrobić, by lepiej zarządzać sobą w czasie (kilkanaście różnych metod)

Po zapoznaniu się z e-book’iem oraz po 2-3 zajęciach  tej tematyce ze mną będziesz mieć przestrzeń do tego, by zastanowić się z czego zrezygnować a na czym się konretnie skupić, by móc osiągnąć wyznaczone przez siebie cele.

Oczywiście w tym e-booku jest sporo słówek i wyrażeń, które przydadzą się Tobie, by móc lepiej wyrażać się po angielsku w kotekście zarządzania zasobami ludzkimi.

W jaki sposób zadawać i nie zadawać pytań podczas rozmowy rekrutacyjnej?

Ciekawe zajęcia, których celem jest przygotowanie przyszłych rekruterów/rekruterek do pracy w dziale Human Resources.

Podczas spotkań przeprowadzamy przykładowe symulacje rozmów o pracę, gdzie osoba ucząca się występuje w roli rekrutera/rekruterki. Dzięki temu uczysz się także tzw. wyczucia przede wszystkim w związku z zadawaniem  trudniejszych dla kandydata pytań

By mieć ten temat przećwczony jak najlepiej, podczas zajęć dochodzi także do zamiany ról i osoba ucząca się zamienia się także w potencjalnego kandydata, który stara się o pracę w firmie x czy y. Dzięki temu  te zajęcia pomogą Tobie także przygotować się do własnej rozmowy o pracę.

Najbardziej Standardowe pytania podczas rozmowy o pracę

Minimum 20 najbardziej standardowych pytań najczęciej zadawanych na rozmowie o pracę (z tłumaczeniem z angielskiego na polski). Jest to bardzo pomocny materiał, dzięki któremu osoba ucząca się ma dostęp do najbardziej podstawowego pakietu pytań. W dodatku student/studentka widzi większy sens powtórzenia najważnijeszych czasów w prkatyce. Tak, te pytania zadawane są w róznych czasach.

Najbardziej Standardowe pytania podczas rozmowy o pracę

Mniej oczywiste, mniej standardowe pytania spędzają kandydatom sen z powiek. Podczas zajęć uczymy się w jaki sposób przygotować się na tego typu sytuacje.  Lektorka podaje bowiem przykładowe pytania, by osoba ucząca się mogła w praktyce przećwiczyć udzielanie ciekawych i  konkretnych odpowiedzi.

przykładowe symulacje rozmowy o pracę, by wyćwiczyć płynne mówienie

Pod koniec warsztatów, które zamykamy klamrą lektorka prowadzi symulacje rozmów o pracę. Jest to mix pytań z puli zagadnień, które zostały już omówione dzięki e-book’om i konwersacjom. Podczas tych symulacji  lektora zadaje także dodatkowe pytania, mniej oczywiste, które będą dotyczyć już konkretnego stanowiska pracy. Te dodatkowe pytania są niezbędne, by osoba ucząca się mogła znacznie lepiej przygotować się do rozmowy o pracę i tym samym, by podczas prawdziwego ”job interview” student/studentka czuła się znacznie komfortowo, nawet wtedy gdy rekruterka/rekruter zadaje pytanie z nienacka.

Dalsze przygotowania dotyczące rozmowy kwalifikacyjnej – podstawowy niezbędnik

BADZ GOTOWA/Y ZE SWOIM LISTEM MOTYWACYJNYM

Jak się okazuje nie jest to takie proste. Nawet osoby ze sporym doświadczeniem zawodowym mają często problem z tym, by napisać dobry list motywacyjny, który będzie wyróżniał się na tle innych, często bardzo szablonowych.

By pomóc Tobie lepiej przygotować się do napisania tego typu aplikacji o pracę, to w pierwszej kolejności zapoznam się  listami motywacyjnycmi, które napisałaś/napisałeś przed naszymi zajęciami. Dzięki temu będę wstępnie wiedziała o co Tobie chodzi i co chcesz najbardziej podkreślić jeżeli chodzi o Twoje doświadczenie zawodowe i umiejętności. 

Następnie wstępnie je poprawię i dam Tobie 2-3 dodatkowe przykładowe listy motywacyjne abyś mogła/mógł zobaczyć jak wyglądają poprawnie napisane listy motywacyjne.

Celem wysłania tych przykładowych listów motywacyjnych  jest pokazanie Tobie,  że w tej wypowiedzi pisemnej powinny być zawarte specjalne wyrażenia  i struktury,  także najważniejsze czasy (np. gdy piszemy/mówimy o naszych obowiązkach z poprzedniej pracy) 

Gdy odeślesz do mnie list motywacyjny napisany raz jeszcze po uwzględnieniu najważniejszych zwrotów, czasów itd. wówczas przejdę do jego sprawdzenia, aby ostatecznie przekazać Tobie sprawdzoną wypowiedź pisemną, już bez błędów. Dzięki temu będziesz mógł/a w przyszłości wykorzystać ten list motywacyjny i modyfikować go w zależności od tego na jakie stanowisko pracy będziesz aplikować.

PRZYGOTOWANIE KONKRETNEGO CV CZY TEŻ RESUME

Podczas podstawowych/standardowych zajęć lektor sprawdza napisane przez osobę uczącą się CV (pod kątem merytorycznym, logicznym, stylistycznym). Z kolei podczas dodatkowych warsztatów lektorka naprowadza osobę ucząca się na to, w jaki sposób można dane CV rozszerzyć, ulepszyć, by było bardziej unikatowe i wyróżniało się na tle konkurencji. 

Ważna uwaga: lektorka nie pisze CV za studenta/studentkę. Trenerka języka angielskiego biznesowego podpowiada co można konkretnie zmienić i dlaczego. Następnie studentka/student nanosi poprawki i odsyła lektorce. Minimalny czas na ogarnięcie takiego porządnego CV to 3 spotkania, przy założeniu, że student/studentka współpracuje i wykonuje prace domowe związane z dopisaniem konkretnych części danego CV

POZOSTAŁE ISTOTNE ELEMENTY

Nagrania video

Lektorka prześle także nagrania video, które sama opracowała. Celem nagrań jest zebranie najważniejzych informacji dotyczących najistotniejszych pytań o pracę zadawanych podczas rozmowy rekrutacyjnej. Dzięki temu osoba ucząca się może łatwiej przyswoić sobie wiedzę i powtórzyć omówiony wcześniej materiał. Dostęp do materiałów video jest przez 6 miesięcy od wysyłki danego video.

Co byś zrobiła/Zrobił gdybyś .... ? nauka szukania nieoczywistych rozwiązań problemów, które często pojawiają się w mnieszych czy większych organizacjach

Z uwagi na fakt, iż pracodawcy cenią sobie pracowników/kierowników, którzy są proaktywni i potrafią wyciągać wnioski 

Czy umiesz mówić po angielsku np. o przeszłości?

Żeby w miarę płynnie mówić po angielsku nie jest wymagana znajomość np. 16 czasów, ale znajomość minimum 3 podstawowych jest niezbędna, by na rozmowie o pracę móc się porozumieć (nie mówiąc już o kwestii związanej z wykonywaniem obowiązków, gdy dana osoba prace już dostanie). Znajomość 3 czaów oraz podstawowych okresów warunkowych jest niezbędna. Dlatego też lektorka zwraca szczególną  uwagę podczas warsztatów na te kwestie, ponieważ to od tej wiedzy w znacznej mierze będzie zależało czy dana osoba pracę dostanie i ją utrzyma czy też nie.

Twoja inwestycja czyli koszt zajęć

Czy jeśli zarezwuję zajęcia wcześniej, to jest możliwość uzyskania innej ceny niż 320zł* za 100 minut? Tak, jak najbardziej – przeczytaj opis poniżej.

Cena w przypdaku wcześniejszej decyzji to 270* zł za 100 minut z materiałami do nauki (zamiast 320 zł w przypadku późniejszej decyzji).  Cena 270 zł obowiązuje przez 48 godzin od momentu przesłania oferty, abyś miał/miała czas na zastanowienie się. Te 100 minutowe lekcje  to zajęcia, które odbywają się minimum raz w tygodniu, by nauka była efektywna i przyniosła wymierne korzyści osobie uczącej się.  

*najniższa cena sprzed 30 dni: 

320 zł – w przypadku osób, które zdecydują się na ofertę po 48 godzinach od przesłania oferty

270 zł – w przypadku osób, które zdecydują się na ofertę do 40 godzin od przesłania oferty

 

 

Uwaga: dla uczestników Wielkiej Integracji 2024 – zniżka 10% od cen podanych poniżej. By uzyskać zniżkę należy podać swoje imię oraz nazwisko oraz zdjęcie identyfikatora/plakietki ze swoim imieniem, która rozdawana jest przed samym wejściem na Wielką Integrację Przedsiębiorców 2024. Zniżka obowiązuje do 18 stycznia 2024.

Kto prowadzi zajęcia?

Praktyk, a nie teoertyk. Lektorka ma za sobą m.in pracę w jednej z irlandzkich korporacji, gdzie zatrudniła ponad 100 osób. Dziś swoją wiedzą dzieli się z innymi i pomaga im przygotować się m.in. do rozmowy o pracę (wspracie w napisaniu CV oraz listu motywacyjnego + wyszlifowanie nauki płynnego mówienia)

American University

Zajęcia prowadzone są warsztatowo na wzór amerykański, gdzie bardzo ważna jest praktyka: czyli lekcje i  konwersacje podczas któych dochodzi do tzw. burzy mózgów. Lektorka pozwala osobie uczącej się na znalezienie kreatywnych rozwiązań. Lektorka nie upiera się, że tylko i wyłącznie jedno rozwiązanie, które jest na końcu w kluczu książki jest najlepsze.

Lektorka stosuje tą metodę, ponieważ sama skończyła jedną z amerykańskich uczelni, gdzie wykłądowcy prowadzili zajęcia w ciekawy i kreatywny sposób.

Pakiet

Warsztaty tworzą całość: zawierają nie tylko pomoc w stworzeniu dobrego CV i listu motywacyjnego ale stanowią kompendium wiedzy, która dotyczy najczęśćiej zadawanych pytań podczas rozmowy o pracę. W celu utrwalenia słownictwa i poprawy płynności mówienia z zakresu Human Resources lektorka daje także case studies czyli przypadki poszczegłonych firm, które mają różnego rodzaju wyzwania/problemy dotyczące zarządzania zasobami ludzkimi.

 

E-MAIL

Chcesz skontaktować się poprzez e-mail? Ok, napisz do mnie wiadomość na:

blueproject.mags@wp.pl

Odpiszę tak szybko jak to będzie możliwe.

 

 Pozostałe kwestie administracyjne

Potrzebujesz fakturę? Daj znać. Wystawiam faktury

 
 
 

Tutaj możesz przeczytać opinie osób, które brały udział w moich zajęciach. Tylko i wyłącznie zalogowani użytkownicy portalu e-korepetycje.net, którzy faktycznie mieli ze mną zajęcia mogli napisać te referencje/opinie o tym, w jaki sposób przygotowuję się do zajęć i w jaki sposób je prowadzę. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów – zapraszam do kontaktu. Napisz do mnie e-mail lub sms i umówimy się na niezobowiązującą do zakupu rozmowę, by móc porozmawiać o tym, nad czym naprawdę chcesz popracować jeżeli chodzi o podwyższenie kompetencji związanych z nauką płynniejszego mówienia po angielsku. 

Magdalena (jedna ze studentek, która potrzebowała podszkolić język angelski ze względu na fakt, iż pracuje w jednej z międzynarodowych firm)

Polecam zajecia z Magdą. Jest bardzo zaangażowaną lektorką, zawsze dobrze przygotowaną. Ja uczęszczałam na zajecia z Business English. Na lekcjach poruszana jest różna tematyka, w zależności od aktualnych potrzeb. Dla mnie ważne było to aby moc przygotowywac się przed prezentacjami w języku angielskim które potrzebylne mi były w pracy. Magda bardzo pomogła mi dobrze przećwiczyć wymowę każdego słowa, sprawdziła prezentacje pod kątem językowym i stylistycznym i dodała odwagi 🙂 jestem bardzo wdzieczna za te zajecia ponieważ pomogły mi w dalszej pracy, a lepszy poziom angielskiego pomógł w awansie 🙂 Uzupełniłam potrzebne słownictwo,  usystematyzowalam gramatykę i przestałam bać się mówić. Polecamb

 

 

Magdalena

Panią Magdę znalazłam na stronie z korepetycjami. Potrzebowałam w dość krótkim czasie przygotować się do egzaminu B2 na Politechnice Łódzkiej ponieważ do tej pory wszystkie próbne egzaminy kończyły się porażką. Chodziłam do Pani Magdy przez ok 3 miesiące- pierwszy miesiąc raz w tygodniu następne dwa po dwa razy. Dzięki tym zajęciom udało mi się pozytywnie zdać egzamin i to za pierwszym prawdziwym podejściem (poza rzecz jasna próbnymi, o których wspominałam wcześniej).
Pani Magda zawsze była przygotowana na zajęciach, miała mnóstwo przydatnych materiałów i sprawiła, że przestałam się bać odezwać tylko zaczęłam próbować. Mobilizowała do nauki i pokazała jak efektywnie uczyć się z fiszek. Na zajęciach panowała przyjazna atmosfera. Polecam serdecznie

Anastazja

Wszystkim, którzy szukają oddanego swojej pracy i wymagającego nauczyciela szczerze polecam Magdę 🙂 W ciągu 10-ciu miesięcy przygotowała mnie do egzaminu na studiach na poziomie B2 (zaczynałam zupełnie od podstaw) oraz do sprawnej komunikacji w języku angielskim. Magda była zawsze sumiennie przygotowana do zajęć, z mnóstwem pomocy naukowych. Zdecydowanie mogę zgodzić się z tym, że po jej zajęciach “przełamywane” są bariery językowe. Magda uczy komunikować się w języku angielskim nawet przy ograniczonym słownictwie. Polecam!

 

Magdalena

Magda to profesjonalna, zaangażowana i wymagająca nauczycielka. Zawsze świetnie przygotowana do zajęć. Lekcje prowadzone są różnorodnie i ciekawie, na bieżąco dostosowywane do potrzeb ucznia. Do Magdy zgłosiłam się z myślą o zmianie pracy. Dzięki jej doświadczeniu udało mi się napisać profesjonalne CV w języku angielskim i przygotować do rozmowy o pracę. Magda pokazała mi jak przejść przez proces rekrutacyjny w języku angielskim, jak zaprezentować swoje kwalifikacje zawodowe żeby wyróżnić się na tle innych kandydatów oraz jak umiejętnie poradzić sobie z trudnymi pytaniami podczas rozmowy o pracę. Polecam!

Patrycja

Bardzo polecam zajęcia z Panią Magdą, to wymagająca osoba więc na efekty nie trzeba czekać długo. Dzięki tym zajęciom wreszcie wiem kiedy użyć jakiego czasu. Nikt do tej pory mi tego tak prosto nie wyjaśnił. Na zajęciach nie uczy się tylko języka, ale też sposobów na efektywną naukę. Dzięki temu postępy są zauważalne bardzo szybko, a o to właśnie chodzi. Warto !

Beata

Najlepsza! Naprawdę szczerze polecam Panią Magdę. Zdecydowanie najlepiej przygotowana do zajęć. Nie prowadzi nudnych zajęć z podręczników, skupia się na poprawnym mówieniu. Zwraca uwagę na szczegóły i swoje zajęcia dostosowuje do każdego z osobna. Ja miałam okazję poznać Panią Magdę gdy zaczęłam nową pracę w branży modowej. Ogromnym plusem jest fakt, że Pani Magda (poza oczywiście doskonałym angielskim biznesowym) ma bardzo szeroką wiedzę na każdy temat, dlatego potrafi porozmawiać o wszystkim. Poza tematami związanymi z biznesowym angielskim mogłyśmy dużo czasu poświęcić na rozmowę o modzie, tekstyliach, grafice i sprzęcie komputerowym. Sprawiło to, że czułam się nie tylko pewniej w rozmowie z obcokrajowcami, ale przede wszystkim dużo łatwiej było mi odnaleźć się w pracy. Nauka z panią Magda to naprawdę przyjemna, skuteczna i przynosząca rezultaty sprawa. Nawet fakt, że są to wymagające zajęcia nie odstrasza, a tylko motywuje takich leniuszków jak ja :).
Jeszcze raz polecam!

Mariusz

Do Pani Magdy trafiłem z polecenia. Miałem problemy z zaliczeniem egzaminu z języka angielskiego na Politechnice Łódzkiej na poziomie B2 – ustny i pisemny. Już myślałem, że moja sytuacja jest beznadziejna i nigdy nie uda mi się zaliczyć tego egzaminu. Pewnego dnia dowiedziałem się, że moja koleżanka, która również miała problemy z tym egzaminem po zajęciach z Panią Magdą zaliczyła go bez problemu. Postanowiłem, że może i ja spróbuje. Okazało się, że to była bardzo dobra decyzja. Pani Magda to bardzo dobra lektorka. Ma doskonałe metody nauczania. Każde zajęcia są przygotowane od A-Z. Nie ma tutaj przypadku. Widać jej duże doświadczenie oraz zaangażowanie w swoją pracę. Wszystkim, którzy chcą podszkolić swój angielski oraz przygotować się do różnego rodzaju egzaminów z języka angielskiego serdecznie polecam Panią Magdę. Dzięki jej metodom i systematycznej pracy udało mi się osiągnąć mój cel  – zdałem egzamin pisemny i ustny w pierwszych terminach. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie miłą atmosferę na zajęciach oraz pełen profesjonali

 

 

Dlaczego warto ze mną współpracować? Czyli … Kim jest lektorka, która prowadzi zajęcia, by pomóc przełamać bariery w mówieniu po angielsku?

Mam wiedzę nie tylko teoretyczną, ale praktyczną. Pracowałam między innymi w jednej z międzynarodowych korporacji w dziale Human Resources, w dziale kadr. To była naprawdę szkoła życia. Praktyczne doświadczenie w połączniu z ukończonymi studiami (amerykańska uczelnia plus polskie studia o profilu ekonomiczno-prawniczym) dało mi ogromną wiedzę, którą mogę dziś przekazywać innym. Jestem praktykiem a nie teoretykiem. Stąd też wzięło się moje hasło przewodnie: ”english4work” czyli angielski praktyczny, angielski użytkowy, który można używać na co dzień, by lepiej porozumiewać się w pracy z kontrahentami zagranicznymi czy też np. podczas wyjazdów biznesowych poza granice kraju.

Na co dzień wspieram przedsiębiorczynie/przedsiębiorców. Zależy mi na tym, by potrafili swobodnie porozumiewać się podczas spotkań biznesowych. Zależy mi na tym, by nie podpisywali umów w ciemno, tylko by potrafili dopytać kontrahenta o szczegóły. Aby to uczynić, to trzeba mieć umiejętność sprawnego, płynnego mówienia po angielsku. Tutaj do akcji wkraczam ja. W czym jeszcze mogę pomóc? Wspieram przedsiębiorców w tym, by potrafili występować publicznie po angielsku (np. pomoc w przeprowadzeniu prezentacji w Power Point). Dodatkowo, uczę jak negocjować w tym obcym języku.. Nie jest to proste, zwłaszcza na początku, ale jest do ogarnięcia. 

Ok, a co ze studentkami/studentami? Czy ich także wspierasz? Tak, jak najbardziej. Zdaję sobie sprawę z faktu, iż po 3 czy 5 latach nauki na uniwersytecie czy politechnice studenci nadal mają problem, by płynnie mówić po angielsku, nie mówiąc już o podstawach gramatycznych, które trzeba ogarnąć, by przebrnąć przez egzaminy i tym samym podejść do obrony pracy magisterskiej/inżynierskiej. Przez ostatnie lata pomogłam wielu osobom przygotować się do egzaminów na studiach. Nie było łatwo, ponieważ wiele osób miało problemy z podstawami, ale … krok po kroku i do celu.

Ok, a co ze studentkami/studentami? Czy ich także wspierasz? Tak, jak najbardziej. Zdaję sobie sprawę z faktu, iż po 3 czy 5 latach nauki na uniwersytecie czy politechnice studenci nadal mają problem, by płynnie mówić po angielsku, nie mówiąc już o podstawach gramatycznych, które trzeba ogarnąć, by przebrnąć przez egzaminy i tym samym podejść do obrony pracy magisterskiej/inżynierskiej. Przez ostatnie lata pomogłam wielu osobom przygotować się do egzaminów na studiach. Nie było łatwo, ponieważ wiele osób miało problemy z podstawami, ale … krok po kroku i do celu.

The webiste is designed and created by @Mags