.
.
.
.

MAKE YOUR DREAMS COME TRUE!

Uzyskaj większą płynność w mówieniu po angielsku

Pracujesz zawodowo i chcesz podwyższyć swoje kompetencje, by zacząć płynniej mówić po angielsku? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś/trafiłaś.

Podczas zajęć z lektorką Magdaleną przełamiesz bariery związane z mówieniem po angielsku jeżeli chodzi o ogólne tematy takie jak podróże, zakupy w internecie, opowiadanie o ulubionym filmie czy też opowiadanie po angielsku o tym, w jaki sposób przyrządzasz swoją ulubioną potrawę. (Tak, wiem od wielu moich studentów, że tzw. ”small talk” w firmie w której pracujecie czy też po prostu na wakacjach jest  bardzo istotny). 

Dodatkowo, by urozmaicić zajęcia lektorka często przesyła do zajęć tzw. case study czyli mały problem do rozwiązania, by osoba ucząca się mogła użyć słówka i podstawową gramatykę w praktyce (np. case study dotyczące restauracji i jedzenia czy case study dotyczące np. korzystania z interentu i technologii). Dzięki tym case studies lekcje są ciekawe, ponieważ każdy case study dotyczy konkretnego życiowego przypadku i co jest najisotniejsze – podczas konwersacji używamy dużo tzw. ”starych” i nowych słówek w praktyce.

W jaki sposób wygląda to logistycznie? Przed zajęciami dostajesz materiały – np. do odsłuchania w formie video czy audio, plik pdf lub word do poczytania z ciekawymi słówkami (np. interesujący artykuł). Dzięki temu, że materiały są przekazywane wcześniej to masz czas by je poczytać i przesłuchać i tym samym na spokojnie przygotować się do zajęć. Dostęp do tych materiałów nie wygasa po 6 czy 12 miesiącach.

Podczas lekcji zadaję pytania (od prostszych do trudnieszych), by pomóc Tobie przełamać bariery w mówieniu po angielsku. Z reguły 85% zajęć to konwersacje. Około 10% lekcji to podstawy gramatyki w praktyce. Od lutego 2023 w cenie zajęć przesyłam także napisane przeze mnie książki w formie e-book’ów. Studenci je bardzo lubią, ponieważ dzięki nim mogą sobie usystematyzować wiedzę i zobaczyć swój postęp. Ćwiczenia te stanowią bowiem praktyczną część kompendium gramatycznego, które także zostało napisane przeze mnie. To kompendium  dostajesz  w formie elektronicznej, by zawsze mieć do niego dostęp. W przesyłanych e-bookach znajdują się ciekawe ćwiczenia ze słówkami, by móc wyćwiczyć podstawy gramatyki w praktyce. Po części konwersacyjnej zajęć przechodzimy na 10 czy 15 min do praktycznej gramatyki, abyś mogła/mógł  zobaczyć, że faktycznie w jezyku angielskim używa się np. czasu przeszłego czy okresów warunkowych (zdań z if – jeśli/jeżeli); podstawowej strony biernej (coś zostało zrobione przez kogoś) czy podstawowych czasowników modalnych (np. should – powinno się; can – móc; needn’t have done – coś niepotrzebnie zostało zrobione)

Ważna informacja: Przy zajęciach wykupionych we wrześniu 2023 dostęp do e-book’ów w formie elektronicznej nie wygasa po 6 czy 12 miesiącach

 

 

Dodatkowo, na życzenie (tylko gdy dana studentka/dany student sobie tego życzy): Czego jeszcze nauczysz się biorąc udział w zajęciach? Będziesz  w stanie mówić płynnie w tym obcym języku jeżeli chodzi o tematy powiązane z Business English. Lektorka przez wiele lat pracowała z osobami przygotowującymi się do egzaminów na Politechnice oraz z pracownikami mniejszych i większych firm międzynarodowych takich jak Bosh, Voolkswagen czy Whirlpool. Dzięki temu prowadzi zajęcia z zakrseu Human Resources Management, Public Relations, Business Process Outsourcing, podstawy Logistyki, zarządzanie kryzysowe i wiele, wiele innych tematów powiązanych z Business English.

Czy podczas zajęć nauczysz się czegoś jeszcze? 

Jeśli pragniesz dostać awans, ale wiesz, że nie potrafisz jeszcze występować publicznie przez kontrahentami czy zarządem, to Magdalena jest w stanie wesprzeć Ciebie w procesie przygotowywania się do dobrej prezentacji np. w Power Point.

Chciałbyś/chciałabyś negocjować po angielsku, by lepiej funkcjonować w środowisku pracy? Masz problem także z analizą przyczynowo-skutkową wykresów? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś/trafiłaś. Magdalena jest w stanie pomóc Tobie ogarnąć język angielski także w tych obszarach.

Dlaczego lektorka Magdalena może Tobie pomóc? Magdalena  jest absolwentką jednej z amerykańskich uczelni. Dodatkowo ma dużo doświadczenia zawodowego także w międzynarodowych firmach. Dlatego też ogromną uwagę zwraca na praktykę, praktykę i jeszcze raz praktykę. Jeżeli masz przestrzeń – czas i środki finansowe, to rozpocznij zajęcia z nauki język angielskiego już dziś!

*** Tak, po zakończonej nauce dostaniesz zaświadczenie z oceną oraz z opisem kompetencji, które uzyskałeś/uzyskałaś, by mieć pamiątkę po nauce ze mną i także aby móc przedstawić to zaświadczenie np. podczas rozmowy o pracę czy podczas starania się o awans w pracy.

Are you ready to study English?

English 4 work to moje motto. Bardzo ważny jest angielski użytkowy, taki dzięki któremu łatwiej będzie nam posługiwać się w pracy oraz na wakacjach. Jeżeli chcesz dołączyć do grona osób, które mówią znacznie płynniej po angielsku po zajęciach ze mną, to zapraszam do kontaktu!

Poniższa oferta obowiązuje tylko przez 48 godzin (2 dni) od jej przesłania z uwagi na fakt, iż lektor ma do dyspozycji na przykład tylko jeden wtorek na godz 17 czy tylko jedną środę na godz 18.30. Liczba miejsc jest ograniczona. Dzięki podjęciu decyzji o nauce termin, na którym Tobie zależy nie jest przekazy innej osobie.

Kto prowadzi zajęcia? Magdalena to Absolwentka amerykańskiej uczelni Clark University. Lektorka ma nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczną, ponieważ pracowała w kilku firmach, w tym także w jednej z międzynarodowych korporacji. Dziś swoją wiedzą dzieli się z innymi, by pomóc im przełamać barierę w mówieniu po angielsku. Serdecznie zapraszam Was na ciekawe zajęcia z zakresu języka angielskiego biznesowego!

 

* uwaga:  poniższe ceny uwzględniają także czas jaki lektor potrzebuje przygotować się do zajęć, między innymi przygotowanie materiałów takich jak: słówka po polsku i angielsku do konwersacji, zdania do tłumaczenia czy napisane od zera tzw, case study, aby speaking był efeketywny

* szacowany czas przygotowania: od 60 minut do 2-3 godzin, a w szczególnych przypadkach nawet  ponad 100 godzin (dotyczy to szczególnie przygotowania case studies, które są tworzone od początku do końca przez lektora  np. case study dotyczące Wedel czy Lot/Enter – dzięki temu konwersacje dotyczące podróży czy podróżowania są o wiele ciekawsze bo są pełne słówek i mają w środku ciekawy artykuł)

* zakup materiałów dzięki którym powstają ciekawe zajęcia (jeden pełen zestaw to koszt ok 300 zł) 

* czas potrzeby do napisania jednego e-book’a dotyczącego przećwiczenia kwestii gramatycznych w praktyce to ponad 40godzin (około 25-30 stron) – znalezienie pomysłu; stworzenie zarysu ćwiczeń; przejście do samego tworzenia zadań; wyuskanie słówek i takie przygotowanie ćwiczeń gramatycznych, by osoba ucząca się mogła skorzystać jak najwięcej z napisanego e-book’a i ostatecznie użyć wiedzę w praktyce

 

.

.


60 minutes lesson


90 minutes lesson


VIP lesson/90 minutes

Zajęcia 60 minutowe  (z materiałami do nauki, z e-book’ami elektronicznymi)

Wariant podstawowy

CENA: 230 zł* (przy podjętej decyzji do 48 godzin od momentu przesłania oferty)         

Cena 280 zł* (po 48 godzinach od momentu przesłania oferty)

(Angielski biznesowy ogólny – konwersacje)

Wariant podstawowy to 60 minut zajęć wraz z materiałami do nauki

Podczas zajęć:

jest ogromny nacisk na mówienie

ok. 85%zajęć to konwersacje

reszta czasu to wymowa słówek, powtórka słownictwa i delikatnie zwrócenie uwagi na najważniejsze kwestie gramatyczne

Podczas zajęć nacisk kładę przede wszystkim na mówienie, by  pomóc konkretnej osobie lepiej mówić po angielsku. Z uwagi na fakt, iż pracowałam w kilku korporacjach i skończyłam także amerykańską uczelnię, wiem jak ważny na zajęciach jest konkret.

Jeżeli chcesz przełamać barierę w mówieniu po angielsku, to zapraszam do kontaktu.

Napisz proszę sms: gdy prowadzę lub przygotowuję zajęcia, to telefon jest wyciszony. Gdy skończę działania operacyjne, to z chęcią oddzwonię.

E-MAIL*

Chcesz skontaktować się poprzez e-mail? Ok, napisz do mnie wiadomość na:

blueproject.mags@wp.pl

Odpiszę tak szybko jak to będzie możliwe.

UWAGA:* Jeżeli przez 5 dni nie odpiszę, to może oznaczać, że twoja wiadomość wpadła do spam lub że czas przygotowania się do zajęć był tak intensywny, że fizycznie nie dałam rady odpowiedzieć w przeciągu X godzin/dni. Proszę o wyrozumiałość w tej kwestii. 

Pozostałe kwestie administracyjne

Potrzebujesz fakturę? Daj znać. Wystawiam faktury.

Zajęcia 90 minutowe (z materiałami do nauki, z e-book’ami elektronicznymi)

Wariant rozszerzony

Cena: 320 zł * (przy podjętej decyzji do 48 godzin od momentu przesłania oferty)

       Cena 370 zł *(po 48 godzinach od przesłania oferty)

(Angielski biznesowy ogólny – konwersacje)

Wariant rozszerzony to 90 minut zajęć z materiałami do nauki (to samo co w wariancie podstawowym + dodatkowo położenie jeszcze większego nacisku na mówienie)

Podczas dodatkowych 30 minut: seria dodatkowych pytań, których celem jest pomoc w szybszym przełamaniu barier w mówieniu po angielsku: ciekawe tematy konwersacji dotyczące np. jedzenia, podróżowania czy korzystania z nowoczesnych technologii 

Poza tym, by osoba ucząca się uzyskała wyższe kompetencje potrzebne podczas konwersacji przed poszczególnymi zajęciami na e-mail przesyłane są tzw. case studies, dzięki którym osoba ucząca się może razem z lektorem podczas konwersacji znaleźć 2 czy 3 rozwiązania danego problemu i użyć przy tym ”stare” oraz nowe słówka w praktyce.

By urozmaicić konwersacje lekotrka przesyła przed zajęciami także materiały potrzebne  do odegrania konkretnych scenek, by zacząć płynniej mówić po angielsku: np. scenki w restauracji, na lotnisku, scenki u lekarza i dentysty, scenki związane np. z wydaniem nowego paszportu, scenki w kantorze czy scenki odnoszące się do  pobytu w hotelu x czy y na wkacjach za granicą.

Zajęcia dopasowane do poziomu osoby uczącej się. 

Podczas zajęć nacisk kładę przede wszystkim na mówienie, by  pomóc konkretnej osobie lepiej mówić po angielsku. Z uwagi na fakt, iż pracowałam w kilku korporacjach i skończyłam także amerykańską uczelnię, wiem jak ważny na zajęciach jest konkret.

Jeżeli chcesz przełamać barierę w mówieniu po angielsku, to zapraszam do kontaktu.

Napisz proszę sms: gdy prowadzę lub przygotowuję zajęcia, to telefon jest wyciszony. Gdy skończę działania operacyjne, to z chęcią oddzwonię.

E-MAIL*

Chcesz skontaktować się poprzez e-mail? Ok, napisz do mnie wiadomość na:

blueproject.mags@wp.pl

Odpiszę tak szybko jak to będzie możliwe.

UWAGA:* Jeżeli przez 5 dni nie odpiszę, to może oznaczać, że twoja wiadomość wpadła do spam lub że czas przygotowania się do zajęć był tak intensywny, że fizycznie nie dałam rady odpowiedzieć w przeciągu X godzin/dni. Proszę o wyrozumiałość w tej kwestii. 

Pozostałe kwestie administracyjne

Potrzebujesz fakturę? Daj znać. Wystawiam faktury.

Zajęcia 90 minutowe VIP (z materiałami do nauki, z e-book’ami elektronicznymi)

Zajęcia premium – tutaj płatność jest z góry za 6 miesięcy, aby lektor mógł zarezerwować czas na przygotowanie zajęć oraz aby mógł zakupić potrzbne książki oraz aktualne publikacje – np. fachowe magazyny, by móc przygotować ciekawe i angażujące zajęcia

Cena: 3,000 zł * (przy podjętej decyzji do 48 godzin od momentu przesłania oferty)

 Cena 3,500 zł * (Po 48 godzin od przesłania oferty)

(Angielski biznesowy w połączeniu z elementami angielskiego technicznego ze słówkami charakterystycznymi dla danej branży: praktyczne konwersacje)

Cena wlicza czas potrzebny na wdrożenie się w słownictwo techniczne z konkretnej branży i przygotowanie odpowiednich materiałów, by konwersacje przyniosły wymierne korzyści osobie, która będzie w nich uczestniczyć

Zajęcia premium to 90 minut zajęć z materiałami do nauki. To samo co w wersji rozszerzonej, ale dodatkowo:

A. posegregowanie, wybranie i przygotowanie słownictwa technicznego dla danej branży na poszczególne zajęcia 

B. zapisanie tych słówek po polsku i angielsku + zwrócenie uwagi na wymowę trudniejszych słówek {zapis przybliżonej wymowy, by dany pracownik, mógł do tych trudniejszych słówek zawsze wrócić}

C. więcej własnych materiałów przygotowanych przeze mnie: między innymi zdania do tłumaczenia, które uwzględniają także słownictwo techniczne dla danej branży: słówka w konkretnym kontekście + nauka ich poprawnej wymowy, by później osoba ucząca się potrafiła lepiej przygotować się do mówienia po angielsku)

D. tam, gdzie to będzie niezbędne:  wyjaśnienie kwestii gramatycznych (dodatkowe ćwiczenia z mojego kompendium) Lektor tak ogrania temat, by konkretny student/studentka ogarnął/ogarnęła w praktycznym mówieniu:

min. 4 podstawowe czasy do dobrej komunikacji
min. podstawy strony biernej (”Ten samochód został naprawiony przez …./ Ten sprzęt zostanie naprawiony …..”)
min. podstawowe okresy warunkowe (”Gdybym był na jego miejscu …..”, ”Gdybym mógł ….,” ”Gdybym musiał ….” ”Jeśli ……/ Jeżeli ………) 

D. rozwinięcie kompetencji związanych z pisaniem e-maili, raportów, itp.)

Podczas zajęć nacisk kładę przede wszystkim na mówienie, by  pomóc konkretnej osobie lepiej mówić po angielsku. Z uwagi na fakt, iż pracowałam w kilku korporacjach i skończyłam także amerykańską uczelnię, wiem jak ważny na zajęciach jest konkret.

Jeżeli chcesz przełamać barierę w mówieniu po angielsku, to zapraszam do kontaktu.

Napisz proszę sms: gdy prowadzę lub przygotowuję zajęcia, to telefon jest wyciszony. Gdy skończę działania operacyjne, to z chęcią oddzwonię.

E-MAIL*

Chcesz skontaktować się poprzez e-mail? Ok, napisz do mnie wiadomość na:

blueproject.mags@wp.pl

Odpiszę tak szybko jak to będzie możliwe.

UWAGA:* Jeżeli przez 5 dni nie odpiszę, to może oznaczać, że twoja wiadomość wpadła do spam lub że czas przygotowania się do zajęć był tak intensywny, że fizycznie nie dałam rady odpowiedzieć w przeciągu X godzin/dni. Proszę o wyrozumiałość w tej kwestii. 

 Pozostałe kwestie administracyjne

Potrzebujesz fakturę? Daj znać. Wystawiam faktur

OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW/KLIENTEK

Mariusz

Do Pani Magdy trafiłem z polecenia. Miałem problemy z zaliczeniem egzaminu z języka angielskiego na Politechnice Łódzkiej na poziomie B2 – ustny i pisemny. Już myślałem, że moja sytuacja jest beznadziejna i nigdy nie uda mi się zaliczyć tego egzaminu. Pewnego dnia dowiedziałem się, że moja koleżanka, która również miała problemy z tym egzaminem po zajęciach z Panią Magdą zaliczyła go bez problemu. Postanowiłem, że może i ja spróbuje. Okazało się, że to była bardzo dobra decyzja. Pani Magda to bardzo dobra lektorka. Ma doskonałe metody nauczania. Każde zajęcia są przygotowane od A-Z. Nie ma tutaj przypadku. Widać jej duże doświadczenie oraz zaangażowanie w swoją pracę. Wszystkim, którzy chcą podszkolić swój angielski oraz przygotować się do różnego rodzaju egzaminów z języka angielskiego serdecznie polecam Panią Magdę. Dzięki jej metodom i systematycznej pracy udało mi się osiągnąć mój cel  – zdałem egzamin pisemny i ustny w pierwszych terminach. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie miłą atmosferę na zajęciach oraz pełen profesjonalizm.

Magdalena

Magda to profesjonalna, zaangażowana i wymagająca nauczycielka. Zawsze świetnie przygotowana do zajęć. Lekcje prowadzone są różnorodnie i ciekawie, na bieżąco dostosowywane do potrzeb ucznia. Do Magdy zgłosiłam się z myślą o zmianie pracy. Dzięki jej doświadczeniu udało mi się napisać profesjonalne CV w języku angielskim i przygotować do rozmowy o pracę. Magda pokazała mi jak przejść przez proces rekrutacyjny w języku angielskim, jak zaprezentować swoje kwalifikacje zawodowe żeby wyróżnić się na tle innych kandydatów oraz jak umiejętnie poradzić sobie z trudnymi pytaniami podczas rozmowy o pracę. Polecam!

Beata

Najlepsza! Naprawdę szczerze polecam Panią Magdę. Zdecydowanie najlepiej przygotowana do zajęć. Nie prowadzi nudnych zajęć z podręczników, skupia się na poprawnym mówieniu. Zwraca uwagę na szczegóły i swoje zajęcia dostosowuje do każdego z osobna. Ja miałam okazję poznać Panią Magdę gdy zaczęłam nową pracę w branży modowej. Ogromnym plusem jest fakt, że Pani Magda (poza oczywiście doskonałym angielskim biznesowym) ma bardzo szeroką wiedzę na każdy temat, dlatego potrafi porozmawiać o wszystkim. Poza tematami związanymi z biznesowym angielskim mogłyśmy dużo czasu poświęcić na rozmowę o modzie, tekstyliach, grafice i sprzęcie komputerowym. Sprawiło to, że czułam się nie tylko pewniej w rozmowie z obcokrajowcami, ale przede wszystkim dużo łatwiej było mi odnaleźć się w pracy. Nauka z panią Magda to naprawdę przyjemna, skuteczna i przynosząca rezultaty sprawa. Nawet fakt, że są to wymagające zajęcia nie odstrasza, a tylko motywuje takich leniuszków jak ja :).
Jeszcze raz polecam!

Magdalena

Panią Magdę znalazłam na stronie z korepetycjami. Potrzebowałam w dość krótkim czasie przygotować się do egzaminu B2 na Politechnice Łódzkiej ponieważ do tej pory wszystkie próbne egzaminy kończyły się porażką. Chodziłam do Pani Magdy przez ok 3 miesiące- pierwszy miesiąc raz w tygodniu następne dwa po dwa razy. Dzięki tym zajęciom udało mi się pozytywnie zdać egzamin i to za pierwszym prawdziwym podejściem (poza rzecz jasna próbnymi, o których wspominałam wcześniej).
Pani Magda zawsze była przygotowana na zajęciach, miała mnóstwo przydatnych materiałów i sprawiła, że przestałam się bać odezwać tylko zaczęłam próbować. Mobilizowała do nauki i pokazała jak efektywnie uczyć się z fiszek. Na zajęciach panowała przyjazna atmosfera. Polecam serdecznie

Dlaczego warto ze mną współpracować? Czyli ... Kim jest lektorka, która prowadzi zajęcia, by pomóc przełamać bariery w mówieniu po angielsku?

Mam wiedzę nie tylko teoretyczną, ale praktyczną. Pracowałam między innymi w jednej z międzynarodowych korporacji w dziale Human Resources, w dziale kadr. To była naprawdę szkoła życia. Praktyczne doświadczenie w połączniu z ukończonymi studiami (amerykańska uczelnia plus polskie studia o profilu ekonomiczno-prawniczym) dało mi ogromną wiedzę, którą mogę dziś przekazywać innym. Jestem praktykiem a nie teoretykiem. Stąd też wzięło się moje hasło przewodnie: ”english4work” czyli angielski praktyczny, angielski użytkowy, który można używać na co dzień, by lepiej porozumiewać się z obcokrajowcami.

Na co dzień wspieram przedsiębiorczynie/przedsiębiorców oraz pracowników z różnych branż. Zależy mi na tym, by osoby, które uczę potrafiły swobodnie porozumiewać się językiem angielskim w różnych sytuacjach życiowych.

Czy pomagam także pracownikom polskich firm oraz korporacji? Tak, jak najbardziej. Robię co w mojej mocy, by wesprzeć pracowników w przełamaniu bariery związanej z płynnym mówieniem po angielsku. Zajęcia są ciekawe i urozmaicone. Pierwsze konkretne postępy widać już po 3-4 miesiącach nauki.

Ok, a co ze studentkami/studentami? Czy ich także wspierasz? Tak, jak najbardziej. Zdaję sobie sprawę z faktu, iż po 3 czy 5 latach nauki na uniwersytecie czy politechnice studenci nadal mają problem, by płynnie mówić po angielsku, nie mówiąc już o podstawach gramatycznych, które trzeba ogarnąć, by przebrnąć przez egzaminy i tym samym podejść do obrony pracy magisterskiej/inżynierskiej. Przez ostatnie lata pomogłam wielu osobom przygotować się do egzaminów na studiach. Nie było łatwo, ponieważ wiele osób miało problemy z podstawami, ale … krok po kroku i do celu.

Osoby chętne zapraszam do współpracy. Na zajęciach nie ma bajek o Kubusiu Puchatku ani o Robin Hood. Tak, niektórzy studenci mówili mi, iż poprzedni lektorzy na zajęciach z osobami dorosłymi omawiali zagadnienia tego typu. Nie wiem jak to możliwe, ale ….. 

Jeżeli chcesz nauczyć się mówić po angielsku, by lepiej komunikować się w tym języku w pracy, to zapraszam do współpracy.

Pozdrawiam serdecznie,

Magdalena