.
.
.
.

Workshops/Warsztaty
Case studies na wzór amerykanski

Warsztaty, dzięki którym dyrektorzy, kierownicy mają poczucie, że rozwijają się w swojej pracy i zdobywają motywację oraz inspirację do tego, by wrócić za biurko w przysłowiowy poniedziałek i znajdować kreatywne rozwiązania bieżących problemów. Case studies czyli studium przypadków takich firm jak np. Wedel, Lot/Enter, Samsung czy Volkswagen powodują, że osoby uczestniczące w warsztatach nie nudzą się a wręcz przeciwnie mają poczucie, że idą do przodu, że się rozwijają, ponieważ mogą wraz z innymi uczestnikami brać udział w burzy mózgów i przy okazji robią to wszystko w języku angielskim

Jednym słowem: warsztaty to same korzyści:

1. Są okazją do rozwijania umiejętności związanych z kreatywnością i strategicznym myśleniem
2. Podczas warsztatów jest bardzo dużo pozytywnej energii, która sprzyja prowadzeniu efektywnej burzy mózgów
3. Przeniesienie języka angielskiego na o wiele wyższy poziom – burza mózgów w kontekście biznesu, ekonomii oraz zarządzania daje pracownikom bardzo dużo pewności siebie w pracy na co dzień

Warsztaty odbywają się raz w miesiącu i trwają 3h zegarowe (180 minut łącznie): {1,5h zajęć
+ 40 minut przerwy niewliczonej w czas spotkania + 1,5h zajęć}

Warsztaty mogą być cykliczne lub jednorazowe w formie jednego warsztatu

Spotkania prowadzi praktyk a nie teoretyk

Spotkania prowadzi absolwentka amerykańskiej uczelni, która sama pracowała w niejednej firmie, także międzynarodowej, między innymi: 

  • w dziale Human Resources, w jednej z irlandzkich korporacji, gdzie zatrudniła ponad 100 osób
  • także m.in w branży turystycznej, dzięki czemu prowadzenie warsztów z zakresu zarządzania w kontekście różnic kulturowych jest poparte wieleoma praktycznymi przykładami i rozwiązaniami a nie tylko suchą teorią z książki
  • dodatkowo wiele lat prowadzenia firmy (ponad 10 lat) dało jej sporą wiedzę praktyczną z zakresu podstaw ekonomii, finansów i prawa

Dzięki wykształceniu oraz doświadczeniu osoby prowadzącej warsztaty są dynamiczne, ciekawe, zróżnicowane i motywują do myślenia.

Serdecznie zapraszam do kontaktu, zwłaszcza gdy chcecie Państwo zainwestować w
zmotywowanie i wynagrodzenie swoich najlepszych pracowników

Business English Workshops

Czym są Business English Workshops? 

To stacjonarne warsztaty językowe mające na celu pomóc pracownikom danej firmy ”rozgadać” się w języku angielskim. Dodatkowo, celem warsztatów jest przekazanie pasji do samorozwoju, do zdobywania wiedzy z zakresu Business English także poza zajęciami.

Podczas warsztatów uczestnicy z pewnością poszerzą swoje słownictwo z zakreu ogólnego angielskiego biznesowego dzięki czemu będą czuli się znacznie swobodniej, konwersując w tym języku. Dzięki kreatywnym ”case studies” warsztaty są bardzo zróżnicowane – nie ma nudy, zajęcia są dynamiczne. Plusem tego typu warsztatów jest fakt, iż każdy uczestnik ze względu na wykonywaną pracę czy ukończone studia ma inny background i tym samym zupełnie inne spojrzenie na daną kwestię. I to jest najlepsze podczas tego typu warsztatów, ponieważ dzięki temu konwersacje z każdą minutą stają sie coraz ciekawsze – pojawia się wiele intrygujących wątków. W rezultacie uczestnicy zajęć zapominają, że mówią po angielsku. Tym samym przełamują bariery w mówieniu i zaczynają konwersować płynniej.

*** Trener języka angielskiego biznesowego zaleca, by dział Human Resources oraz inne osoby decyzyjne wybrały takich pracowników na te warsztaty, które naprawdę chcą poszerzać wiedze z tego zakresu i takie, które np. w przeciągu ostatniego roku osiągnęły mniejszy czy większy sukces. Głównie chodzi o to, by te warsztaty były szansą na dalszy rozwój ale także nagrodą za dobrą i efektywną pracę.

Lektor z doświadczenia wie, że wysyłanie wszystkich pracowników na warsztaty z zajęcia z języka angielskiego to nie jest zawsze dobry pomysł. Lektor zaleca, by wysłać tych, którzy naprawdę rokują i będą chcieli poszerzyć swoją wiedzę.

Kim jest osoba prowadząca warsztaty i w jaki sposób się to przekłada na konkretne korzyści dla osób uczestniczących w warsztatach?

Jestem lektorem, który stawia ogromny nacisk na praktyczne zastosowanie języka angielskiego, a nie na samą teorię. Angielski, a szczególnie angielski biznesowy to pasja wynikająca z mojego doświadczenia zawodowego oraz podróży, które odbyłam w przeciągu ostatnich kilkunastu lat (m.in. praca jako pilot rezydent w kilku różnych krajach).

Dziś swoją wiedzę i pasję przekazuję innym, by mogli lepiej funkcjonować w swoim miejscu pracy a także w życiu prywatnym.

Mam ogromną satysfakcję, gdy osoba ”x” czy ”y” informuje mnie, iż udało jej się wynegocjować i podpisać dobry kontrakt na bardzo wysoką kwotę np. w dolarach czy w  euro.

Cieszy mnie fakt, gdy studenci po zajęciach informują mnie, że udało im się ”uratować” biznesowe spotkania i domknąć ważne dla nich projekty właśnie dzięki  metodom, startegiom, które im przez kilka/kilkanaście miesięcy przekazywałam. Dotyczy to także projektów, w których mamy do czyniena np. z międzynarodowymi zespołami, w których pracują osoby z różnych krajów i kultur. Jest to ogromne wyzwanie, ponieważ bardzo często w tych zespołach są osoby, które mają zupełnie inny sposób myślenia/zachowania oraz zupełnie inny akcent, co znacznie utrudnia komunikację.

Tak, mam także przyjemność pomagać np. kierownikom  konkretnych firm w przygotowaniu się do awansu czy do konkretnej podróży biznesowej. Ten proces wymaga sporo pracy, ale wyniki współpracy są bardzo dobre – zadowolenie tych osób z osiągnietego celu jest naprawdę na wysokim poziomie. Uśmiech na twarzy i zadowolenie mówią same za siebie. Osoby, które uczę mają ogromną satysfakcję z zajęć, ponieważ widzą, że mogą użyć konkretne umiejętności związane z językiem angielskim biznesowym w praktyce.

Z pewnością jestem praktykiem, a nie tylko teoretykiem. Mam sporo doświdczenia zawodowego za sobą – w branży Human Resources w jednej z irlandzkich korporacji, gdzie zatrudniłam ponad 100 osób; w braży turystycznej ( jako pilot-rezydent w kilku krajach na świecie) oraz w branży edukacyjnej (na wyższej uczelni) Jestem zatem  lektorem, który ma nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczną.

Dziś swoją wiedzą dzielę się z innymi osobami – pracownikami, managerami i dyrektorami różnych firm, by pomóc im przełamać barierę w mówieniu po angielsku. 

* Z pasji do nauki  języka angielskiego, zrobiłam co w mojej mocy, by w 2007 roku ukończyć jedną z amerykańskich uczelni o nazwie Clark University z tytułem magistra z zakresu Communication in Business. Moje ulubione przedmioty to: Human Resources Management, Public Relations, Strategic Management oraz Cross-Cultural Communication.

W 2005 roku ukończyłam także kierunek studiów o profilu ekonomiczno-prawniczym czyli Międzynarodwe Stosunki Gospodarcze. Dzięki tym 5-letnim studiom zagadnienia dotyczące ekonomii i biznesu nie są mi obce.

Zapraszam zatem serdecznie do współpracy ze mną.

***

Poniższa oferta skierowana jest do firmy, która chciałaby, by pracownicy –  zdobyli wyższe kompetencje z zakresu praktycznego języka angielskiego biznesowego.

Jako lektor jestem otwarta, by porozmawiać, o tym jak taka współpraca mogłaby wyglądać w praktyce, by ostatecznie wesprzeć pracowników w przełamaniu bariery w mówieniu na tyle, by mogli płynniej konwersować po angielsku np. z kontrahentami oraz współpracownikami, którzy pochodzą z różnych krajów i kultur.

*** Aby zapewnić wysoką jakość wykonywanych usług podane ceny uwzględniają wszelkie koszty związane z legalnym prowadzeniem zajęć.  Cena zajęć uwzględnia także fakt, iż wszelkie pomoce naukowe, które wspierają lektora w tworzeniu ciekawych zajęć podrożały niemalże dwukrotnie w zestawieniu do roku 2021. (Podręczniki wydawnictw Oxford, Cambridge, Pearson czy Longman to baza do tworzenia nowych, bardziej rozbudowanych materiałów. Dodatkowo w cenie zajęć wliczony jest także dostęp do subskrypcji takich czasopism jak np. the Economist czy the Harvard Review – źródło bardzo ciekawych artykułów na podstawie których opracowywane są zajęcia, by pomóc uczestnikom warsztatów osiągnąć wyznaczony cel)

O tym jakie czynniki wpływają na cenę zajęć napisałam tutaj, w linku poniżej. Zapraszam zatem do lektury: https://blueskyproject.com.pl/jakie-czynniki-wplywaja-na-cene-zajec/

Głównym celem Business English workshops
jest wsparcie pracowników w zdobyciu lepszych komeptencji językowych, tak by potrafli płynniej mówić po angielsku podczas różnych biznesowych sytuacji

Trenerka języka angielskiego biznesowego, Magdalena Wasilewska, absolwentka jednej z amerkyańskich uczelni o nazwie Clark University

Zajęcia warsztatowe

Warsztaty 180 minutowe* minimum raz w miesiącu obejmują ciekawe spotkania, podczas których pracownicy mogą swobodnie wypowiadać się po angielsku na ciekawe dla nich tematy związane z Business English i tym samym zdobyć wyższe kompetencje z zakresu angielskiego biznesowego

Ilość osób jednorazowo na warsztatach: max 4
* całe 3 godziny zegarowe + dodatkowo w połowie warsztatów 40 minutowa przerwa na regenerację
* warsztaty odbywają się w soboty od godziny 14, by kojarzyły się pracownikom z czymś przyjemnym i były same w sobie motywacją do zgłębiania wiedzy także poza warsztatami. Dzięki temu, że warsztaty odbywają się w soboty po południu, to pracownicy mają czas, by się do nich przygotować i przyjść wypoczętym/zregenerowanym

Cena jednych warsztatów od stycznia 2024 

22,000zł brutto

W cenie warsztatów uwzględnione są:

  • materiały dla uczestników dzięki którym będą mogli przygotować się do warsztatów
  •  ciełpłe napoje podczas warsztatów oraz przekąski
  • po wcześniejszym umówieniu z działem kadr/osobą odpowiedzialną za podjemowanie decyzji odnośnie warsztatów/szkoleń/imprez motywacyjnych – lunch dla uczestników w przerwie 40 minutowej i/lub po warsztatach

{W cenę wliczone jest także 750zł na dojazd oraz zakwaterowanie trenera do miejsca prowadzenia warsztatów}

**Najniższa cena sprzed 30 dni: 22,000 zł brutto

Około 85% zajęć to konwersacje dotyczące języka angielskiego biznesowego ogólnego

Podczas warsztatów:

omawiane jest ”case study” firmy “x” czy “y”. W związku z tym  oprócz ogólnego zarysowania tematu i podstawowych pytań jest także seria dodatkowych pytań, których celem jest pomoc w szybszym przełamaniu barier w mówieniu po angielsku. Bardzo  ważne jest to, że spotkania mają  formę burzy mózgów, dzięki czemu każda osoba biorąca udział w warsztatach angażuje się, by znaleźć jak najlepsze rozwiązanie przedstawionego problemu. Po kilkunastu minutach uczestnicy zapominają, że rozmawiają po angielsku, ponieważ materiały, które posiadam są interesujące i bardzo angażujące.

Jeden warsztat to z reguły jedna firma, która ma problem x. Podczas konwersacji staramy się znaleźć 2-3 rozwiązania danego problemu – warsztaty dopasowane są do poziomu osób uczących się.

Samsung, Volkswagen, Nokia and Apple, Lot/Enter Airlines, Wedel to tylko przykładowe case studies firm* , które udało mi się opracować, by ułatwić dorosłym osobom uczącym się lepszą konwersację w zakresie języka angielskiego biznesowego.

*case studies – studium przypadków poszczególnych firm 

Ważna informacja dodatkowa: umiejętności takie jak:

– a) nauka skutecznego negocjowania po angielsku

– b) nauka dotycząca tego, w jaki sposób przygotować się do wystąpień publicznych (np. prezentacja w Power Point przed kontrahentem i/lub zarządem)

– c) przyczynowo-skutkowa analiza wykresów, która przydaje się zarówno podczas negocjacji oraz przy wystąpieniach publicznych: sporo ciekawych materiałów, dzięki którym dodatkowo ćwiczymy konwersacje

 

= tego typu zagadnienia (a, b, c) realizuję już w ramach indywidualnych zajęć on-line, by dany pracownik skorzystał jak najwięcej z konwersacji. Oferta dotycząca tych zajęć dostępna jest tutaj: https://www.blueskyproject.com.pl/oferta-przelam-bariery-i-naucz-sie-mowic-po-angielsku-oftp Zajęcia dotyczące negocjacji czy też wystąpień publicznych (wraz z przyczynowo-skutkową analizą wykresów) z reguły są realizowane dopiero po kilkunastu spotkaniach (po 6 czy 9 miesiącach indywidulanych zajęć konwersacyjnych), podczas których trenuję razem z konkretnym pracownikiem umiejętność płynnieszego wypowiadania się w języku angielskim, by pomóc takiej osobie najpierw przełamać barierę w mówieniu i wesprzeć w  opanowaniu około 1,000 – 1,500 podstawowych słów Business English. Dopiero gdy dana osoba czuje się swobodniej w mówieniu, to przechodzimy do treningu dotyczącego negocjacji czy wystąpień publicznych i przyczynowo-skutkowej analizy grafów. Istotny jest też fakt, że w ramach zajęć dotyczących negocjacji oraz wystąpień publicznych czy zagadnień związanych z analizą przyczynowo-skutkową wykresów  dodatkowo przekazuję  moje własne e-booki, które napisałam w tym temacie: przede wszystkim słówka, wyrażenia w języku polskim i angielskim, by dany pracownik zawsze miał do nich dostęp. Osoby, które uczyłam np. 10 czy 15 lat temu mówią mi, że tego typu materiały traktują jak tzw. czarną skrzynkę, dzięki której mogą się lepiej przygotować do wykonywania swoich bieżących obowiązków.

 

***

Jako bonus do zajęć, po minimum 12 odbytych warsztatach przekazuję uczestnikom warsztatów moje własne autorskie scenki, które z pewnością przydadzą się podczas  spotkań z kontrahentami zagranicznymi  lub podczas podróży służbowych (scenki w restauracji, na lotnisku, w hotelu). Scenki są z zapisem trudniejszych słówek po polsku i angielsku. Stworzone są one w formie tzw. kliszy filmowej, by studenci mieli kwint esencję zapisaną na x-nastu stronach. Scenki są bardzo cennym źródłem informacji – jest w nich zawarte bardzo dużo słówek i wyrażeń, które używa się na co dzień w sytuacjach biznesowych.

 
 

Podczas warsztatów pracuję także nad tym, by pomóc osobom uczącym się przełamać psychologiczną barierę związaną z płynnym mówieniem po angielsku. W tym celu przekazuję link do filmu, który nagrałam na temat przekonań ograniczających w kontekście zdobywania nowych kompetencji z zakresu języka angielskiego.

***

Serdecznie zapraszam na zajęcia.

W celu ustalenia szczegółów zajęć zapraszam do kontaktu e-mail’owego.

blueproject.mags@wp.pl

 

Pozostałe kwestie administracyjne

Tak, jak najbardziej wystawiam faktury.

Tak, po zakończonych warsztatach daję także dyplom uczestnictwa z tytułem warsztatu.

*

Gdybyście Państwo chcieli wysłać danego pracownika na zajęcia indywidualne z zakresu języka angielskiego biznesowego, to załączam tutaj także ofertę zajęć indywidualnych prowadzonych zdanie. {Są to zajęcia w trybe 1 na 1, prowadzone przez internet}

OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW/KLIENTEK

Tutaj można przeczytać opinie osób, które brały udział w moich zajęciach. Tylko i wyłącznie zalogowani użytkownicy portalu e-korepetycje.net, którzy faktycznie mieli ze mną zajęcia mogli napisać te referencje/opinie o tym, w jaki sposób przygotowuję się do zajęć i w jaki sposób je prowadzę.

Magdalena*** (Jedna ze studentek, która potrzebowała podszkolić język angelski ze względu na fakt, iż pracuje w jednej z międzynarodowych firm – branża: finanse)

Polecam zajecia z Magdą. Jest bardzo zaangażowaną lektorką, zawsze dobrze przygotowaną. Ja uczęszczałam na zajecia z Business English. Na lekcjach poruszana jest różna tematyka, w zależności od aktualnych potrzeb. Dla mnie ważne było to aby moc przygotowywac się przed prezentacjami w języku angielskim które potrzebylne mi były w pracy. Magda bardzo pomogła mi dobrze przećwiczyć wymowę każdego słowa, sprawdziła prezentacje pod kątem językowym i stylistycznym i dodała odwagi 🙂 jestem bardzo wdzieczna za te zajecia ponieważ pomogły mi w dalszej pracy, a lepszy poziom angielskiego pomógł w awansie 🙂 Uzupełniłam potrzebne słownictwo,  usystematyzowalam gramatykę i przestałam bać się mówić. Polecam

Karolina

Serdecznie polecam zajęcia z Magdą !. Miałam około 2/3 miesiące do przygotowania się do egzaminu B2 , gdzie mój poziom znajomości angielskiego był na prawdę słaby… Byłam święcie przekonana, że nie uda mi się zaliczyć egzaminu oraz że będę na 100 % pisać poprawka we wrześniu. Jednak dzięki zajęciom, dostosowanych do mojego poziomu a równocześnie do poziomu egzaminu, ZDAŁAM pisemny na 4 A ustny na 5, gdzie nawet mój wykładowca był zaskoczony moimi umiejętnościami, ponieważ tak jak wcześniej napisałam nie byłam orłem z angielskiego :). Rzeczywiście Magda jest wymagająca, jednakże warto dostosować się do jej zasad , wskazówek ( które są na prawde cenne i dzięki nim łatwiej się można wielu rzeczy nauczyć 🙂 ) i sumiennie przygotowywać się do zajęć, ponieważ później widać tego rezultaty !! :). Jeszcze raz na prawdę polecam! 🙂

Anastazja

Wszystkim, którzy szukają oddanego swojej pracy i wymagającego nauczyciela szczerze polecam Magdę 🙂 W ciągu 10-ciu miesięcy przygotowała mnie do egzaminu na studiach na poziomie B2 (zaczynałam zupełnie od podstaw) oraz do sprawnej komunikacji w języku angielskim. Magda była zawsze sumiennie przygotowana do zajęć, z mnóstwem pomocy naukowych. Zdecydowanie mogę zgodzić się z tym, że po jej zajęciach “przełamywane” są bariery językowe. Magda uczy komunikować się w języku angielskim nawet przy ograniczonym słownictwie. Polecam!

Magdalena

Magda to profesjonalna, zaangażowana i wymagająca nauczycielka. Zawsze świetnie przygotowana do zajęć. Lekcje prowadzone są różnorodnie i ciekawie, na bieżąco dostosowywane do potrzeb ucznia. Do Magdy zgłosiłam się z myślą o zmianie pracy. Dzięki jej doświadczeniu udało mi się napisać profesjonalne CV w języku angielskim i przygotować do rozmowy o pracę. Magda pokazała mi jak przejść przez proces rekrutacyjny w języku angielskim, jak zaprezentować swoje kwalifikacje zawodowe żeby wyróżnić się na tle innych kandydatów oraz jak umiejętnie poradzić sobie z trudnymi pytaniami podczas rozmowy o pracę. Polecam!

Patrycja

Bardzo polecam zajęcia z Panią Magdą, to wymagająca osoba więc na efekty nie trzeba czekać długo. Dzięki tym zajęciom wreszcie wiem kiedy użyć jakiego czasu. Nikt do tej pory mi tego tak prosto nie wyjaśnił. Na zajęciach nie uczy się tylko języka, ale też sposobów na efektywną naukę. Dzięki temu postępy są zauważalne bardzo szybko, a o to właśnie chodzi. Warto !

Beata

Najlepsza! Naprawdę szczerze polecam Panią Magdę. Zdecydowanie najlepiej przygotowana do zajęć. Nie prowadzi nudnych zajęć z podręczników, skupia się na poprawnym mówieniu. Zwraca uwagę na szczegóły i swoje zajęcia dostosowuje do każdego z osobna. Ja miałam okazję poznać Panią Magdę gdy zaczęłam nową pracę w branży modowej. Ogromnym plusem jest fakt, że Pani Magda (poza oczywiście doskonałym angielskim biznesowym) ma bardzo szeroką wiedzę na każdy temat, dlatego potrafi porozmawiać o wszystkim. Poza tematami związanymi z biznesowym angielskim mogłyśmy dużo czasu poświęcić na rozmowę o modzie, tekstyliach, grafice i sprzęcie komputerowym. Sprawiło to, że czułam się nie tylko pewniej w rozmowie z obcokrajowcami, ale przede wszystkim dużo łatwiej było mi odnaleźć się w pracy. Nauka z panią Magda to naprawdę przyjemna, skuteczna i przynosząca rezultaty sprawa. Nawet fakt, że są to wymagające zajęcia nie odstrasza, a tylko motywuje takich leniuszków jak ja :).
Jeszcze raz polecam!

Mariusz

Do Pani Magdy trafiłem z polecenia. Miałem problemy z zaliczeniem egzaminu z języka angielskiego na Politechnice Łódzkiej na poziomie B2 – ustny i pisemny. Już myślałem, że moja sytuacja jest beznadziejna i nigdy nie uda mi się zaliczyć tego egzaminu. Pewnego dnia dowiedziałem się, że moja koleżanka, która również miała problemy z tym egzaminem po zajęciach z Panią Magdą zaliczyła go bez problemu. Postanowiłem, że może i ja spróbuje. Okazało się, że to była bardzo dobra decyzja. Pani Magda to bardzo dobra lektorka. Ma doskonałe metody nauczania. Każde zajęcia są przygotowane od A-Z. Nie ma tutaj przypadku. Widać jej duże doświadczenie oraz zaangażowanie w swoją pracę. Wszystkim, którzy chcą podszkolić swój angielski oraz przygotować się do różnego rodzaju egzaminów z języka angielskiego serdecznie polecam Panią Magdę. Dzięki jej metodom i systematycznej pracy udało mi się osiągnąć mój cel  – zdałem egzamin pisemny i ustny w pierwszych terminach. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie miłą atmosferę na zajęciach oraz pełen profesjonali

Magdalena

Panią Magdę znalazłam na stronie z korepetycjami. Potrzebowałam w dość krótkim czasie przygotować się do egzaminu B2 na Politechnice Łódzkiej ponieważ do tej pory wszystkie próbne egzaminy kończyły się porażką. Chodziłam do Pani Magdy przez ok 3 miesiące- pierwszy miesiąc raz w tygodniu następne dwa po dwa razy. Dzięki tym zajęciom udało mi się pozytywnie zdać egzamin i to za pierwszym prawdziwym podejściem (poza rzecz jasna próbnymi, o których wspominałam wcześniej).
Pani Magda zawsze była przygotowana na zajęciach, miała mnóstwo przydatnych materiałów i sprawiła, że przestałam się bać odezwać tylko zaczęłam próbować. Mobilizowała do nauki i pokazała jak efektywnie uczyć się z fiszek. Na zajęciach panowała przyjazna atmosfera. Polecam serdecznie

Monika

Pani Magda jest wymagająca, warto dostosować się do wskazówek i sumiennie przygotowywać się do zajęć, ponieważ później widać tego efekty. Dzięki tym zajęciom zdałam egzamin na poziomie B2 pisemny i ustny. Na każdych zajęciach jest dużo materiałów, które pomagają w nauce. Polecam.

 

Aneta

Zdecydowanie polecam lekcję z Panią Magdą. Nauka języka zawsze szła mi opornie, jednak przy pomocy Pani Magdy udało mi się w kilka miesięcy przygotować do egzaminu na studiach na poziomie B2+. Dużo wymaga, ale sama również jest doskonale przygotowana na każde zajęcia. Dostosowuje czas, poziom i szybkość nauki do indywidualnych potrzeb ucznia. Lekcje odbywają się w przyjaznej i miłej atmosferze. Pomimo wielu lat nauki dopiero po zajęciach z Panią Magdą zaczęłam używać języka w praktyce, bez stresu i krępowania się. Szczerze polecam i z chęcią sama powrócę jak tylko znajdę trochę wolnego czasu.;)

Dyplom ukńczenia ameykańskiej uczelni o nazwie Clark University

Dlaczego warto ze mną współpracować? Czyli ... Kim jest lektorka, która prowadzi zajęcia, by pomóc przełamać bariery w mówieniu po angielsku?

Mam wiedzę nie tylko teoretyczną, ale praktyczną. Pracowałam między innymi w jednej z międzynarodowych korporacji w dziale Human Resources, w dziale kadr. To była naprawdę szkoła życia. Praktyczne doświadczenie w połączniu z ukończonymi studiami (amerykańska uczelnia oraz polskie studia o profilu ekonomiczno-prawniczym) dało mi ogromną wiedzę, którą mogę dziś przekazywać innym. Jestem praktykiem a nie teoretykiem. Stąd też wzięły się moje 2 hasła przewodnie: ”Business Solutions” oraz ”English4work” czyli angielski praktyczny, dzięki któremu łatwiej jest pracownikom  zorganizwać np. spotkanie w formie burzy mózgów, by znaleźć lepsze rozwiązanie problemu ”x” czy ”y”. Język, którego uczę to angielski użytkowy, którego używa się na co dzień, by lepiej porozumiewać się w pracy z kontrahentami zagranicznymi czy też np. podczas wyjazdów biznesowych poza granice kraju.

Doświadczenie w pracy jako przewodnik wycieczek nauczyło mnie tego, że najważniejsza jest komunikacja a nie nauka samej gramatyki. Słownictwo techniczne, specyficzne dla danej branży jest bardzo istotne i warto je poznać. Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że bez przełamania barier w mówieniu i swobodnego posługiwania się ogólnym językiem angielskim w praktyce, trudno jest ogarnąć płynne mówienie przy użyciu bardziej zaawansowanego, specjalistycznego słownictwa. 

Na co dzień wspieram pracowników mniejszych i większych firm a także samych przedsiębiorców. Zależy mi na tym, by potrafili swobodnie porozumiewać się podczas spotkań biznesowych. Robię co w mojej mocy, by wesprzeć osoby uczące się w przełamaniu bariery związanej z płynnym mówieniem po angielsku. Zajęcia są ciekawe i urozmaicone. Pierwsze konkretne efekty widać już po 4-6 miesiącach nauki. 

W czym jeszcze mogę pomóc? Wspieram pracowników, managerów, dyrektorów w tym, by potrafili występować publicznie po angielsku (np. pomoc w przeprowadzeniu prezentacji w Power Point). Dodatkowo, uczę jak negocjować w tym obcym języku. Nie jest to proste, zwłaszcza na początku, ale dzięki systematycznej pracy jest to do ogarnięcia. Na życzenie przygotowuję także zajęcia VIP/Premium, które związane są z praktycznym użyciem języka angielskiego biznesowego charakterystycznego dla danej branży.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

*

Magdalena Wasilewska

Trener Języka Angielskiego Biznesowego

blueproject.mags@wp.pl

tel: 504 940 807

(Gdybym nie odebrała telefonu, poproszę o napisanie sms – odpiszę. Podczas prowadzenia zajęć nie odbieram telefonu, by nie zakłócać przebiegu warsztatów/konweracji. Z góry dziękuję za wyrozumiałość i zapraszam do kontaktu)

This website has been designed and created by: Mags