Czy wyobrażałeś/aś sobie narzędzia, które usprawnią działanie Twojej firmy?

Tak wiele osób podczas różnego rodzaju spotkań, targów, networking’ów bardzo często zadaje mi  pytanie: Magdalena, Kim ty jesteś? Czym się zajmujesz?

Hmmm …. w związku z tym postanowiłam, że nagram dla Was to video, aby odpowiedzieć na Wasze pytania.

Enjoy watching!

Gdyby video poniżej nie chciało się odtworzyć, przesyłam także bezpośredni link: https://youtu.be/1MNRsljerVo?si=5v79bgIR99yfgV1k

 

Tapescript/zapis tego co jest na video

Czy wyobrażałaś/wyobrażałeś sobie dostęp do narzędzi, dzięki którym prowadzenie firmy stanie się bardziej efektywne?

Kim jestem? Nazywam się Magdalena. Na co dzień pomagam biznesom rozwijać się, aby mogły znacznie lepiej funkcjonować.

W jaki sposób? Daję konkretne narzędzia, aby osoby prowadzące własne firmy potrafiły szybciej odnaleźć się w biznesowym środowisku.

O co konkretnie chodzi?

Gdy sięgniesz po moje narzędzia, wówczas:

  • zrozumiesz jak lepiej negocjować umowy w języku angielskim
  • będziesz uważniej czytać umowy z przyszłymi kontrahentami.
  • nauczysz się w jaki sposób reagować  w języku angielskim, gdy dany zapis nie jest do końca przejrzysty, zrozumiały.
  • Jednym słowem nabierzesz większej pewności siebie podczas różnego rodzaju spotkań bzinesowych.

Jeśli jesteś przed trudną rozmową z potencjalnym kontrahentem wesprę Ciebie w przygotowaniu oferty i w tym abyś podczas prezentacji tej oferty w Power Point czy Canvie wypadł/a jak najlepiej.

Tak, jak nabardziej, jestem w stanie wyposażyć Ciebie w kolejne narzędzie, dzięki któremu wystąpienia publiczne przed mniejszą czy większą grupą ludzi/publicznością nie będą przyprawiać Ciebie o mdłości i ból głowy. Dzięki współpracy ze mną nauczysz się jak być bardziej pewnym siebie w tego typu sytuacji. Ta umiejętność naprawdę bardzo się przyda, gdy będziesz chciał/a przygotować i przedstawić ofertę potencjalnym kontrahetom.

Czy jest jeszcze coś co mogę dla Ciebie zrobić?

Z doświadczenia zawodowego wiem, że podczas różnego rodzaju biznesowych prezentacji bardzo czesto posługujemy się przyczynowo-skutkową analizą wykresów. I to właśnie ta analiza jest często kluczowa podczas gdy przedstawiamy wyniki swoich działań i/lub gdy w rozmowie z kontrahenetm  pokazujemy na wykresie potencjalne zyski czy też zwrot z inwestycji.

Podczas tak zwanych ogólnych konwersacji dyskutejemy o przypadkach biznesowych różnych firm. Dzięki temu o wiele szybciej przełamujemy bariery związane z mówieniem po angielsku. Aby zajęcia były ciekawe robimy je w formie brainstorming’u czyli w formie burzy mózgów; czyli: “Co byś zrobił, co byś zrobiła, gdybyś był/a szefem danej firmy?”, ”Co byś zrobił/a gdybyś był/a kiedrownikiem do spraw jakości?”

Każda osoba, z którą współpracuję ma inne doświadczenie zawodowe, tzw. background. W rezultacie każde zajęcia, które prowadzę są zupełnie inne, nie da się ich poprowadzić według jednego z góry ustalonego schematu i to jest w tym najlepsze.

Dzięki narzędziom, które przekazuję na Twoje ręce będziesz mógł/a w bardziej samodzielny sposób prowadzic firmę.

Mój plan podstawowy obejmuje minimum 1,000 – 1,500 słów i zwrotów z zakresu Business English. Najwięszy nacisk kładę na konwersacje. Gramatyka jest ważna, ale najważniejsza jest komunikacja i konwersacja.

Pozdrawiam Was serdecznie,

Magdalena

Media społecznościowe

Jeśli  jeteś zwolennikiem/zwolenniczką Linkedin to zapraszam Ciebie także na ten portal: https://www.linkedin.com/in/buinessenglishconversations/

Na  platformie Tik Tok także jestem i publikuję od czasu do czasu. Zapraszam.

https://www.tiktok.com/@business.conversations/video/7327310304419777825